KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 17187143
nr 1718 7143
Carborundumetsning
Carl-Erik Häggblad, "Strömmar genom mm". Signerad, numrerad 249/250. Bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 58x68
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:04:36
100 kr
150 kr